Języki:

Wełna polerska w wersji premium – nowość 2023

Strona główna » Aktualności » Wełna polerska w wersji premium – nowość 2023
Szpachlówki do łodzi

Nowości w sezonie 2023 to rewelacyjna wełna polerska.

Nowa biało – czarna wełna polerska w jakości premium przeznaczona jest przede wszystkim do polerowania żelkotu  jasnego i ciemnego na wyrobach z laminatu, żelkotu narzędziowego  oraz lakierów PU. Doskonale nadaje się do usuwania zmatowień i zarysowań na dużych powierzchniach. Co najważniejsze, nowe głowice polerskie optymalizują efektywność i skracają czas pracy. Wełny polerskie premium zaprojektowano tak, aby zapewnić najlepszą z możliwych prędkości i sił cięcia. Jest to możliwe dzięki temu, że pad wykonano z wysokiej jakości mieszanki 100% naturalnej wełny o równej długości i skręcie włókien.

Dlaczego zdecydowaliśmy się rozszerzyć dotychczasową ofertę aplikatorów polerskich?

Ponieważ nowa wełna polerska wykazuje znacznie wydłużony czas użyteczności w porównaniu z innymi futrami.  Oznacza to że przy pomocy jednego aplikatora możemy wypolerować większą ilość metrów kwadratowych. Jednocześnie możemy użytkować go znacznie dłużej niż standardowe wełny dostępne na rynku. Oznacza to korzyści i oszczędności dla użytkowników. Zwłaszcza w przypadku stoczni oraz zakładów przetwórstwa laminatu ma to wpływ na kształtowanie się kosztów produkcji.  Wełna polerska Lamb wool Long Life dostępna jest w wersji jednostronnej o średnicy 190 mm oraz dwustronnej o średnicy 230 mm. Nowe wełny w sprzedaży już od lutego 2023.

Podsumowując: jakie najważniejsze cechy posiada wełna polerska Lamb Wool Long Life

Produkty polerskie w ofercie

Przegląd produktów polerskich do jachtów i łodzi oferowanych w marce Sea-Line znajduje się tutaj.

Inne produkty polerskie do zastosowań w branży meblarskiej i automotive znajdziesz tutaj znajduje się tutaj.

 


Podziel się:

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Nasz faq
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę używać uniwersalnego rozcieńczalnika?

Nie zalecamy używania uniwersalnych rozcieńczalników. Zastosowanie rozcieńczalnika o nieznanym składzie może grozić utratą przyczepności, brakiem odpowiedniej rozlewności farby oraz defektami lakierniczymi.

Czy mogę użyć antyfoulingu Selfpolishing Sea-Line i Hard Sea-Line na łódź z aluminium?

Antyfoulingu selfpolishing Sea-Line i HARD Sea-Line nie są przeznaczone na powierzchnie aluminiowe. W ich skład wchodzi tlenek miedzi, który w styczności z aluminium powoduje powstawanie korozji galwanicznej. Specjalnie na aluminium oferujemy Państwu samopolerującą farbę antyporostową ALU-PLUS, która oprócz znakomitej przyczepności do aluminium cechuje się również zwiększoną o 30% skutecznością w porównaniu do tradycyjnych farb antyporostowych.

Czy mogę użyć farb jachtowych do zbiornika z wodą pitną?

Farby jachtowe Sea-Line przeznaczone są do malowania powierzchni łodzi i jachtów wykonanych z różnego typu materiałów, np. laminat, drewno czy stal. Nie posiadamy certyfikatu Państwowego Zakładu Higieny, który zezwalałby na użycie farby jachtowej do pomalowania zbiornika z wodą pitną.

Nasza oferta
Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów szkutniczych i farb
Exit
Przewiń na górę