Języki:

W listopadzie zapraszamy na METS 2023

Strona główna » Aktualności » W listopadzie zapraszamy na METS 2023
Sea Line farby jachtowe
W listopadzie zapraszamy na METS 2023

Przyjdź i dołącz do nas na METS 2023

Wspomniane targi to najlepsze wydarzenie dla profesjonalistów z branży morskiej. METS 2023 odbywa się od 15 do 17 listopada 2023 r.

Na imprezie prezentuje się około 1300 wystawców, zapewniając niezrównaną platformę do nawiązywania kontaktów i odkrywania najnowszych innowacji. Dzięki oczekiwanym tysiącom odwiedzających będziesz miał szansę nawiązać kontakt z ekspertami branżowymi i entuzjastami ze wszystkich zakątków świata.

Wydarzenie to, dogodnie zlokalizowane w renomowanym RAI Amsterdam Convention Centre, jest centrum emocji, pomysłów i możliwości. To nie tylko targi; to tutaj dzieją się interesy i zawiązują się partnerstwa.

Podczas eksploracji szerokiej gamy eksponatów będziesz świadkiem szerokiego spektrum innowacji, które obejmują każdy aspekt przemysłu jachtowego. Od najnowocześniejszego sprzętu i materiałów po przełomowe systemy. METS TRADE jest wizytówką pomysłowości i postępu.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska numer 02.104.

Tutaj będziesz miał okazję nawiązać kontakt z naszym zespołem, poznać naszą ofertę i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy przyczynić się do Twoich morskich przedsięwzięć.

Od momentu powstania w 1988 roku METS TRADE jest platformą napędzającą innowacje, rozwój rynku i tworzenie ścieżek do nawiązywania kontaktów. Jego znaczenie wykracza poza nadrzędny przemysł morski dla celów rekreacyjnych i obejmuje sektory wyspecjalizowane. Więc na METS 2023 znajdziemy takie tematy jak  superjachty, przystanie i stocznie,  materiały budowlane i w końcu nowość czyli projekty startup.

Zaangażowanie METS TRADE w te wyspecjalizowane sektory jest widoczne między innymi w odrębnych pawilonach. Których pawilon oferuje wciągające wrażenia w szerszym kontekście targów. Ten projekt pozwala na skoncentrowaną eksplorację niszowych zainteresowań, będąc jednocześnie częścią wielkiego doświadczenia METSTRADE.

Podsumowując METS 2023 zapowiada się jako wydarzenie, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie przegap szansy bycia częścią tego wydarzenia gdzie bez wątpienia rozwijają się pomysły, nawiązują są kontakty, a uczestnicy kształtują przyszłość przemysłu morskiego. Zaznacz w swoim kalendarzu termin 15-17 listopada 2023 i oczywiście odwiedź nas na stoisku 02.104.

 

Na zakończenie więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj

W kwestii  bezpłatnych wejściówek lub umówienia spotkania skontaktuj się z naszymi przedstawicielami


Podziel się:

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Nasz faq
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę odtłuścić powierzchnie acetonem?

Nie zalecamy odtłuszczania powierzchni za pomocą acetonu, ponieważ aceton bardzo szybko paruje co wpływa na jakość oczyszczenia powierzchni przeznaczonej do malowania.

Czy mogę używać uniwersalnego rozcieńczalnika?

Nie zalecamy używania uniwersalnych rozcieńczalników. Zastosowanie rozcieńczalnika o nieznanym składzie może grozić utratą przyczepności, brakiem odpowiedniej rozlewności farby oraz defektami lakierniczymi.

Czy mogę pomalować dno łodzi farbą poliuretanową?

Tak, można pomalować dno łodzi farbą poliuretanową ze względu na jej wysoką wytrzymałość mechaniczną. Takie rozwiązanie zalecamy kiedy łódź nie jest wodowana przez dłuższy czas, nie jest narażona na porastanie.

Nasza oferta
Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów szkutniczych i farb
Exit
Przewiń na górę