Języki:

Certyfikaty

Strona główna » O firmie » Certyfikaty
Zabezpieczenie łodzi

Certyfikat ISO 9001- wydany przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A.

Norma / certyfikat ISO 9001 dotyczy zarządzania jakością. Do głównych wymagań normy (certyfikat ISO 9001) należą m. in. wprowadzenie nadzoru nad dokumentami i zapisami, zaangażowanie kierownictwa w budowie systemu zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami, ustanowienie procesów realizacji wyrobów, dokonywanie systematycznych pomiarów (zadowolenie klienta, wyrobów, procesów). Certyfikat ISO 9001 i wdrożenie tego  systemu wpływa na wartość naszej marki. Zwiększa skuteczność i szybkość reakcji na potrzeby klienta wynikiem, czego jest jego rosnące zadowolenie z naszych usług. Uzyskanie certyfikatu poprawia efektywność pracy, a także gwarantuje stałą kontrolę nad naszymi wyrobami.

Certyfikat ISO 14001- wydany przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A.

Celem normy ISO 14001 dotyczącej zarządzania środowiskowego jest pomoc organizacjom w zarządzaniu wpływem ich działalności, wyrobów i usług na środowisko oraz minimalizacja oddziaływania na środowisko i efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów na każdym etapie działalności.Norma ISO 14001 nie zawiera bezwzględnych wymagań dotyczących działalności środowiskowej danej firmy. Jej wymogiem jest aby organizacja działała zgodnie z założeniami, które umieściła w polityce środowiskowej, przestrzegała przepisów prawnych, zidentyfikowała aspekty środowiskowe na podstawie których tworzy listę aspektów z wyszczególnieniem aspektów znaczących w działalności firmy. Na ich podstawie powinna określić swoje cele, zadania i programy środowiskowe. Głównym i najważniejszym wymogiem normy jest ciągłe dążenie organizacji do samodoskonalenia.


Podziel się:

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Nasz faq
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę używać uniwersalnego rozcieńczalnika?

Nie zalecamy używania uniwersalnych rozcieńczalników. Zastosowanie rozcieńczalnika o nieznanym składzie może grozić utratą przyczepności, brakiem odpowiedniej rozlewności farby oraz defektami lakierniczymi.

Czy mogę rozcieńczyc antyfouling?

Istnieje możliwość rozcieńczenia antyfoulingu, lecz nie zalecamy tego zabiegu z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby. W przypadku konieczności rozcieńczenia farby przeciwporostowej zaleca się maksymalne rozcieńczenie w wielkości 0-5% (objętościowo).

Czy mogę użyć farb jachtowych do zbiornika z wodą pitną?

Farby jachtowe Sea-Line przeznaczone są do malowania powierzchni łodzi i jachtów wykonanych z różnego typu materiałów, np. laminat, drewno czy stal. Nie posiadamy certyfikatu Państwowego Zakładu Higieny, który zezwalałby na użycie farby jachtowej do pomalowania zbiornika z wodą pitną.

Nasza oferta
Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów szkutniczych i farb
Exit
Przewiń na górę