Języki:

Samopolerująca farba antyporostowa

Strona główna » Aktualności » Samopolerująca farba antyporostowa
Naprawa łodzi
Samopolerująca farba antyporostowa

NOWOŚĆ W OFERCIE! Samopolerująca farba antyporostowa

Samopolerująca farba antyporostowa Sea-Line® jest polecana na wody słone i słodkie. Nadaje się do łodzi żaglowych i motorowych do prędkości do 40 węzłów. Można stosować kadłuby stalowe, drewniane i z laminatu. Nie należy używać do aluminium.

Samopolerująca farba antyporostowa to idealny antyfouling do wszystkich typów łodzi oraz akwenów o różnym stopniu zasolenia po którym planujemy pływać. Samopolerująca farba antyporostowa Sea-Line ® to odpowiednio dobrane środki biobójcze, gwarantujące idealnie działanie przy każdym poziomie zasolenia wody oraz temperaturze wody panującej w danym regionie.  Samopolerująca farba antyporostowa Sea-Line ® mogże być używane na wodach zasolonych ( morskich) jak również na wodach słodkich (śródlądowych). Przy wyborze farby antyporostowej należy jednak zwrócić uwagą na materiał z jakiego jest wykonana łódź, a także prędkość z jaką się porusza.

Samopolerująca farba antyporostowa Sea-Line ® skomponowana jest na bazie tlenku miedzi i żywic. Nie zawiera związków cyny.
Wydajność 8-9 m2 z litra dla powłoki 50μm. Opakowanie 0,75 oraz 2,5 litra.

jak prawidłowo pomalować antifoulingiem


Podziel się:

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Nasz faq
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę bezpośrednio u Państwa kupić produkty?

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Nasze produkty można znaleźć w wielu sklepach w Polsce oraz za granicą. Nasi dystrybutorzy prowadzą sklepy stacjonarne oraz internetowe. Pełną listę dystrybutorów oraz kontakty można znaleźć na naszej stronie internetowej kliknij tutaj.

Czy mogę pomalować poliuretanem łódź malowaną wcześniej farbą 1-komponentową?

Nie zaleca się aplikowania farb 2K na farby 1K. Farby 1K i 2K różnią się w swoim składzie i właściwościach, w tym w twardości, odporności chemicznej i trwałości. Farby 1K są jednoskładnikowe i suszą się przez odparowanie rozpuszczalnika, podczas gdy farby 2K są dwuskładnikowe i wymagają utwardzenia za pomocą dodania utwardzacza. Zastosowanie farby 2K na farbie 1K może spowodować nieprzewidywalne reakcje chemiczne i prowadzić do niepożądanych skutków, takich jak zmatowienie, odpryskiwanie lub złuszczanie farby. Dlatego zawsze należy stosować farby zgodnie z instrukcjami producenta i nie mieszać różnych rodzajów farb.

Dlaczego farba poliuretanowa nawierzchniowa zmatowiała?

Możliwe przyczyny

  • Zbyt krótki czas przeznaczony na odparowanie rozcieńczalnika

Jak zapobiec?

  • Zapewnić odpowiednie warunki do całkowitego wyparowania rozcieńczalnika,

Jak usunąć?

  • Zmatowić powierzchnię, odtłuścić oraz aplikować farbę zgodnie z zasadami (odpowiednie warunki oraz rozcieńczenie), Ewentualnie wypolerować powierzchnię.
Nasza oferta
Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów szkutniczych i farb
Exit
Przewiń na górę