Języki:

LOKALNY PRZYRODNIK

Strona główna » Nagrody » LOKALNY PRZYRODNIK
Szpachlówki do łodzi

„Lokalny Przyrodnik” jest to nagroda przyznawana przez fundację „Nauka dla Środowiska”

Wyróżnienie przyznawane jest firmom które udzielają wsparcia akcjom społecznym o charakterze proekologicznym oraz tym które podejmują działania na rzecz aktywnej ochrony przyrody i wdrażają innowacyjne rozwiązania technologiczne przyjazne środowisku. Nasza firma otrzymała nagrodę „Lokalny Przyrodnik” za inwestycje w przyjazny dla środowiska system produkcji, uzyskanie certyfikatu „środowiskowego” 14001. Nagrodę „Lokalny Przyrodnik” otrzymaliśmy również za udział w akcji adopcji rzek oraz sponsoring ośrodka ochrony gatunku wilka w Stobnicy.

Nagrodę „Lokalny Przyrodnik” firma TROTON otrzymała w latach 2005 i 2006.

Więcej informacji o Fundacji Nauka Dla Środowiska przyznającej nagrody „Lokalny Przyrodnik”


Podziel się:

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Nasz faq
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę użyć farb jachtowych do zbiornika z wodą pitną?

Farby jachtowe Sea-Line przeznaczone są do malowania powierzchni łodzi i jachtów wykonanych z różnego typu materiałów, np. laminat, drewno czy stal. Nie posiadamy certyfikatu Państwowego Zakładu Higieny, który zezwalałby na użycie farby jachtowej do pomalowania zbiornika z wodą pitną.

Czy można mieszać ze sobą farby poliuretanowe dla uzyskania koloru?

Tak, można mieszać ze sobą farby poliuretanowe Sea-Line. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji bazy, utwardzacza oraz rozcieńczalnika.

Czy mogę odtłuścić powierzchnie acetonem?

Nie zalecamy odtłuszczania powierzchni za pomocą acetonu, ponieważ aceton bardzo szybko paruje co wpływa na jakość oczyszczenia powierzchni przeznaczonej do malowania.

Nasza oferta
Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów szkutniczych i farb
Exit
Przewiń na górę