Wyszukaj na stronie

METS 2017, listopad 14-16

Znamy już lokalizację stoiska Sea-Line podczas METS 2017. Podobnie jak w roku ubiegłym jesteśmy częścią Polskiego Pawilonu i lokalizacja naszego stoiska nie ulega zmianie.

Wszystkich naszych dystrybutorów, klientów, sympatyków  serdecznie zapraszamy do spotkania w hali 5 na stoisku 5.370

Osoby zainteresowane bezpłatnymi wejściówkami prosimy o kontakt mailowy info@sea-line.eu

Z przyjemnością wysłuchamy Waszych opinii o współpracy podczas kończącego się sezonu 2017 i opowiemy o nowych produktach i planach na rok 2018.

Do zobaczenia na METS 2018  !

METS 2017, listopad 14-16

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dlaczego mimo zastosowania farby antyporostowej dno łodzi jest porośnięte?

Możliwe przyczyny

  • Za cienka warstwa farby antyporostowej,
  • Dobranie nieodpowiedniego antyfoulingu do typu łodzi/jachtu,
  • Rozcieńczenie farby antyporosotwej,
  • Nieodpowiednie przygotowanie powierzchni przed aplikacją antyfoulingu

Jak zapobiec?

  • Aplikować odpowiednią grubość warstwy farby, którą podaje producent,
  • Dobrać antyfouling przeznaczony do typu łodzi/jachtu i odpowiedni do typu akwenu
  • Nie rozcieńczać farb antyporostowych, z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby,
  • Starannie i dokładnie przygotować powierzchnię.

Jak usunąć?

  • Szlifowanie na mokro, zaaplikować nowe warstwy farby antyporostowej.
  • Za pomocą C1 shell and fouling remover

Czy porysowaną burtę łodzi trzeba malować?

Jeżeli rysy nie są głębokie, porysowaną burtę możemy odnowić poprzez polerowanie pastami polerskimi Sea-Line. W przypadku drobnych uszkodzeń nad linią wody, można je naprawić za pomocą szpachlówki żelkotowej DRY FAST. Głębokie rysy i poważne uszkodzenia nad i pod linią wody sugerujemy wypełnić szpachlówką epoksydową, pomalować podkładem, a następnie pomalować farbą nawierzchniową .

Czy mogę rozcieńczyć antyfouling?

Istnieje możliwość rozcieńczenia antyfoulingu, lecz nie zalecamy tego zabiegu z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby. W przypadku konieczności rozcieńczenia farby przeciwporostowej zaleca się maksymalne rozcieńczenie w wielkości 0-5% (objętościowo).

Wyjście
Przeiń na górę