Ochrona środowiska jest jednym z bardzo ważnych czynników bieżącego prowadzenia przedsiębiorstwa i nabiera coraz większego znaczenia z uwagi na rosnącą świadomość ekologiczną otoczenia, w jakim Spółka działa.
Polityka środowiskowa jest odpowiednia do charakteru, skali oraz wpływów na środowisko jej działań, wyrobów i usług, Spółka zobowiązuje się do prowadzenia swojej działalności w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Dążymy do ciągłego doskonalenia oraz zapobiegania zanieczyszczeniom, poprzez poprawę naszych wyników w kwestiach związanych z działalności firmy, tj. gospodarka odpadami, emisja LZO, zużycie energii, zużycie wody czy odprowadzanie wód opadowych.
Polityka środowiskowa stanowi ramy do ustalenia i przeglądu celów oraz zadań środowiskowych, jest udokumentowana, wdrożona i utrzymywana, jest zakomunikowana wszystkim osobom pracującym dla lub w imieniu Spółki oraz jest publicznie dostępna.
Cele jakościowe
Cele ilościowe:
Polityka jest aktualizowana przez dział ochrony środowiska i zatwierdzana przez Zarząd, podczas przeglądów kierowniczych, co najmniej raz w roku oraz po każdej zmianie wymagań prawnych.
We wszystkich lokalizacjach firmy „TROTON” Sp. z o.o dział ochrony środowiska nadzoruje wdrażanie polityki środowiska. Ważną sprawą dla Spółki jest także utrzymanie dobrych stosunków z otoczeniem, dlatego też informacje na temat polityki ochrony środowiska będą udostępniane na życzenie osób spoza Spółki. Wyniki działań na rzecz ochrony środowiska są umieszczane w raportach rocznych.
Uczciwość i przejrzystość to fundamenty, na których opieramy naszą działalność. W firmie Troton kierujemy się najwyższymi standardami
Podstawowym celem w działalności Spółki „TROTON” związanej z projektowaniem, produkcja i dystrybucją wyrobów chemicznych do
Sea-Line istnieje na rynku od 2008 roku i należy do firmy Troton Sp.z o.o. założonej
Nasze certyfikaty są gwarancją najwyższej jakości naszych produktów oraz świadectwem troski o środowisko naturalne. Dzięki
Nie zaleca się aplikowania farb 2K na farby 1K. Farby 1K i 2K różnią się w swoim składzie i właściwościach, w tym w twardości, odporności chemicznej i trwałości. Farby 1K są jednoskładnikowe i suszą się przez odparowanie rozpuszczalnika, podczas gdy farby 2K są dwuskładnikowe i wymagają utwardzenia za pomocą dodania utwardzacza.
Zastosowanie farby 2K na farbie 1K może spowodować nieprzewidywalne reakcje chemiczne i prowadzić do niepożądanych skutków, takich jak zmatowienie, odpryskiwanie lub złuszczanie farby. Dlatego zawsze należy stosować farby zgodnie z instrukcjami producenta i nie mieszać różnych rodzajów farb.