Wyszukaj na stronie

Złoty medal dla MS Polymer

ZŁOTY MEDAL XX TARGÓW BOATSHOW w kategorii: „odzież, wyposażenie, osprzęt i usługi” otrzymał MS POLYMER za innowacyjne rozwiązanie dozowania, połączone z parametrami klejącymi i uszczelniającymi.

Złoty medal dla MS Polymer

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę pomalować poliuretanem łódź malowaną wcześniej farbą 1-komponentową?

Nie zaleca się aplikowania farb 2K na farby 1K. Farby 1K i 2K różnią się w swoim składzie i właściwościach, w tym w twardości, odporności chemicznej i trwałości. Farby 1K są jednoskładnikowe i suszą się przez odparowanie rozpuszczalnika, podczas gdy farby 2K są dwuskładnikowe i wymagają utwardzenia za pomocą dodania utwardzacza.

Zastosowanie farby 2K na farbie 1K może spowodować nieprzewidywalne reakcje chemiczne i prowadzić do niepożądanych skutków, takich jak zmatowienie, odpryskiwanie lub złuszczanie farby. Dlatego zawsze należy stosować farby zgodnie z instrukcjami producenta i nie mieszać różnych rodzajów farb.

Czy można mieszać ze sobą farby poliuretanowe dla uzyskania koloru?

Tak, można mieszać ze sobą farby poliuretanowe Sea-Line. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji bazy, utwardzacza oraz rozcieńczalnika.

Czy porysowaną burtę łodzi trzeba malować?

Jeżeli rysy nie są głębokie, porysowaną burtę możemy odnowić poprzez polerowanie pastami polerskimi Sea-Line. W przypadku drobnych uszkodzeń nad linią wody, można je naprawić za pomocą szpachlówki żelkotowej DRY FAST. Głębokie rysy i poważne uszkodzenia nad i pod linią wody sugerujemy wypełnić szpachlówką epoksydową, pomalować podkładem, a następnie pomalować farbą nawierzchniową .

Wyjście
Przeiń na górę