Wyszukaj na stronie

Nowość w kolorze szarym lightprimer

NOWOŚĆ W KOLORZE SZARYM LIGHTPRIMER 5:1 w odpowiedzi na sygnały otrzymywane od Państwa, postanowiliśmy poszerzyć dotychczasową ofertę.

Do sprzedaży trafił drugi kolor bestsellerowego podkładu epoksydowego Lightprimer 5:1. Już teraz produkt jest dostępny w kolorze białym oraz nowość w kolorze szarym lightprimer 5:1. Jest to udogodnienie zwłaszcza dla tych którzy malują kilka warstw. Dzięki dwóm różnym kolorom łatwiej kontrolować pokrycie powierzchni i postęp prac.

Nowość w kolorze szarym Lightprimer 5:1 dostępna jest w dwóch różnych pojemnościach:

  • Opakowanie 0,75 l – KOD 9200 cena detaliczna brutto 69,-
  • Opakowanie 3 l      – KOD 9199 cena detaliczna brutto 249,-
Nowość w kolorze szarym lightprimer

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zanieczyszczenia w farbie nawierzchniowej?

Możliwe przyczyny

  • Niedokładne oczyszczenie powierzchni przed aplikacją farby,
  • Nieodpowiednie przygotowanie narzędzi malarskich (pędzla, wałka),
  • Wykonywanie prac w miejscu narażonym na stały kontakt z kurzem/pyłem.

Jak zapobiec?

  • Staranne przygotowanie powierzchni (szlifowanie, oczyszczenie, odtłuszczenie),
  • Dokładne przygotowanie narzędzi malarskich przed użyciem,
  • Zadbanie o odpowiednią czystość miejsca pracy.

Jak usunąć?

  • Przeszlifować, oczyścić i ponownie pomalować.

Czy mogę używać uniwersalnego rozcieńczalnika?

Nie zalecamy używania uniwersalnych rozcieńczalników. Zastosowanie rozcieńczalnika o nieznanym składzie może grozić utratą przyczepności, brakiem odpowiedniej rozlewności farby oraz defektami lakierniczymi.

Czy mogę użyć farb jachtowych do zbiornika z wodą pitną?

Farby jachtowe Sea-Line przeznaczone są do malowania powierzchni łodzi i jachtów wykonanych z różnego typu materiałów, np. laminat, drewno czy stal. Nie posiadamy certyfikatu Państwowego Zakładu Higieny, który zezwalałby na użycie farby jachtowej do pomalowania zbiornika z wodą pitną.

Wyjście
Przeiń na górę