Wyszukaj na stronie

Złoty medal dla MS Polymer

ZŁOTY MEDAL XX TARGÓW BOATSHOW w kategorii: „odzież, wyposażenie, osprzęt i usługi” otrzymał MS POLYMER za innowacyjne rozwiązanie dozowania, połączone z parametrami klejącymi i uszczelniającymi.

Złoty medal dla MS Polymer

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę użyć antyfoulingu Selfpolishing Sea-Line i Hard Sea-Line na łódź z aluminium?

Antyfoulingu selfpolishing Sea-Line i HARD Sea-Line nie są przeznaczone na powierzchnie aluminiowe. W ich skład wchodzi tlenek miedzi, który w styczności z aluminium powoduje powstawanie korozji galwanicznej. Specjalnie na aluminium oferujemy Państwu samopolerującą farbę antyporostową ALU-PLUS, która oprócz znakomitej przyczepności do aluminium cechuje się również zwiększoną o 30% skutecznością w porównaniu do tradycyjnych farb antyporostowych.

Czy porysowaną burtę łodzi trzeba malować?

Jeżeli rysy nie są głębokie, porysowaną burtę możemy odnowić poprzez polerowanie pastami polerskimi Sea-Line. W przypadku drobnych uszkodzeń nad linią wody, można je naprawić za pomocą szpachlówki żelkotowej DRY FAST. Głębokie rysy i poważne uszkodzenia nad i pod linią wody sugerujemy wypełnić szpachlówką epoksydową, pomalować podkładem, a następnie pomalować farbą nawierzchniową .

Czy zawsze trzeba przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów?

Zalecamy aby zawsze przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów, tak aby zapewnić jednolitą chropowatość powierzchni oraz przyczepność kolejnych warstw. Przeszlifowaną powierzchnię należy również oczyścić i odtłuścić.

Wyjście
Przeiń na górę