Wyszukaj na stronie

Wielofunkcyjny podkład w aerozolu – nowość

Czy wyobrażasz sobie, że używając farb dwukomponentowych nie musisz odmierzać składników i mieszać ich z rozcieńczalnikiem? Czy chciałbyś uzyskać efekt malowania natryskowego, a nie posiadasz profesjonalnego sprzętu jak agregaty i pistolet lakierniczy?

To jest możliwe.

W tym roku chcielibyśmy ułatwić Twoją pracę i zaproponować połączenie zalet podkładów Lightprimer 5:1 Sea-Line oraz Podkładu Antykorozyjnego 4:1 Sea-Line.
Nowy podkład wielofunkcyjny proponujemy Wam w opakowaniu aerozolowym, dzięki czemu zabezpieczenia antyosmozowe, antykorozyjne będą znacznie łatwiejsze.

Wielofunkcyjny podkład w aerozolu – nowość

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę rozcieńczyć antyfouling?

Istnieje możliwość rozcieńczenia antyfoulingu, lecz nie zalecamy tego zabiegu z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby. W przypadku konieczności rozcieńczenia farby przeciwporostowej zaleca się maksymalne rozcieńczenie w wielkości 0-5% (objętościowo).

Dlaczego farba nie ma przyczepności?

Możliwe przyczyny

  • Nieodpowiednie przygotowanie powierzchni,
  • Pominięcie podstawowych elementów systemów lakierniczych takich jak podkłady,
  • Stosowanie rozcieńczalników uniwersalnych lub ich zamienników,
  • Brak kompatybilności farb.

Jak zapobiec?

  • Staranne przygotowanie powierzchni (szlifowanie, oczyszczenie, odtłuszczenie),
  • Stosowanie podkładów zwiększających przyczepność między warstwami,
  • Stosowanie dedykowanych rozcieńczalników,
  • Stosowanie farb, które są ze sobą kompatybilne.

Jak usunąć?

  • Przeszlifować, oczyścić i ponownie pomalować.

Czy zawsze trzeba przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów?

Zalecamy aby zawsze przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów, tak aby zapewnić jednolitą chropowatość powierzchni oraz przyczepność kolejnych warstw. Przeszlifowaną powierzchnię należy również oczyścić i odtłuścić.

Wyjście
Przeiń na górę