Wyszukaj na stronie

Wiatr i Woda jesienią w Katowicach

Wiatr i Woda po raz pierwszy w Katowicach, tam odbywa się pierwsza jesienna edycja targów. Zapraszamy serdecznie 4-6 listopada do spotkania w Katowicach.

Jak zawsze służymy radą i pomocą w kwestiach technicznych, doradzimy jak i czym pomalować jacht, jak zabezpieczyć kadłub przed osmozą czy porastaniem.

Do zobaczenia!

Wiatr i Woda jesienią w Katowicach

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dlaczego żywica się nie utwardza?

Możliwe przyczyny

  • Zbyt niska temperatura otoczenia,
  • Nieodpowiednie proporcje mieszania składników, bazy oraz utwardzacza,
  • Mieszanie dwóch składników (bazy i utwardzacza) od różnych producentów,

Jak zapobiec?

  • Dobrać odpowiednie proporcje składników wagowe lub objętościowe,
  • Podczas planowania prac wziąć pod uwagę temperaturę podczas całego procesu utwardzania,
  • Dokładnie wymieszać produkty i odpowietrzyć mieszankę.

Jak usunąć?

  • Nieutwardzona masa wymaga całkowitego usunięcia z powierzchni.

Czy mogę pomalować dno łodzi farbą poliuretanową?

Tak, można pomalować dno łodzi farbą poliuretanową ze względu na jej wysoką wytrzymałość mechaniczną. Takie rozwiązanie zalecamy kiedy łódź nie jest wodowana przez dłuższy czas, nie jest narażona na porastanie.

Czy mogę używać uniwersalnego rozcieńczalnika?

Nie zalecamy używania uniwersalnych rozcieńczalników. Zastosowanie rozcieńczalnika o nieznanym składzie może grozić utratą przyczepności, brakiem odpowiedniej rozlewności farby oraz defektami lakierniczymi.

Wyjście
Przeiń na górę