Informujemy, że na przełomie roku 2018/2019 planujemy przerwę, która będzie trwała od 20 grudnia 2018 do 2 stycznia 2019. Prosimy o składanie zamówień do 14 grudnia.
Zamówienia będziemy realizować do 19 grudnia.
Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za ewentualne trudności.
Firma Troton wraz z marką Sea-Line ma głęboko zakorzenioną misję ochrony środowiska w tym morskiego.
Rozszerzamy naszą ofertę, wprowadzając dwa nowe produkty, które zapewnią entuzjastom łodzi oraz przetwórcom laminatów jeszcze
Przyjdź i dołącz do nas na METS 2023. Wspomniane targi to najlepsze wydarzenie dla profesjonalistów
Zajrzyj do nas bez wychodzenia z domu. Serdecznie zapraszamy.
Istnieje możliwość rozcieńczenia antyfoulingu, lecz nie zalecamy tego zabiegu z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby. W przypadku konieczności rozcieńczenia farby przeciwporostowej zaleca się maksymalne rozcieńczenie w wielkości 0-5% (objętościowo).
Zalecamy aby zawsze przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów, tak aby zapewnić jednolitą chropowatość powierzchni oraz przyczepność kolejnych warstw. Przeszlifowaną powierzchnię należy również oczyścić i odtłuścić.