Wyszukaj na stronie

Wiatr i woda 2016

Sea-Line w Warszawie na  targach Wiatr i Woda!

Zapraszamy serdecznie 11-14 marca do spotkania na naszym stoisku numer 44C.
Jak zawsze służymy radą i pomocą w kwestiach technicznych, doradzimy jak i czym pomalować jacht, jak zabezpieczyć kadłub przed osmozą czy porastaniem.

Do zobaczenia!

Wiatr i woda 2016

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę rozcieńczyć antyfouling?

Istnieje możliwość rozcieńczenia antyfoulingu, lecz nie zalecamy tego zabiegu z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby. W przypadku konieczności rozcieńczenia farby przeciwporostowej zaleca się maksymalne rozcieńczenie w wielkości 0-5% (objętościowo).

Czy porysowaną burtę łodzi trzeba malować?

Jeżeli rysy nie są głębokie, porysowaną burtę możemy odnowić poprzez polerowanie pastami polerskimi Sea-Line. W przypadku drobnych uszkodzeń nad linią wody, można je naprawić za pomocą szpachlówki żelkotowej DRY FAST. Głębokie rysy i poważne uszkodzenia nad i pod linią wody sugerujemy wypełnić szpachlówką epoksydową, pomalować podkładem, a następnie pomalować farbą nawierzchniową .

Czy zawsze trzeba przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów?

Zalecamy aby zawsze przeszlifować powierzchnię pomiędzy aplikowaniem dwóch różnych produktów, tak aby zapewnić jednolitą chropowatość powierzchni oraz przyczepność kolejnych warstw. Przeszlifowaną powierzchnię należy również oczyścić i odtłuścić.

Wyjście
Przeiń na górę