Wyszukaj na stronie

Odwołujemy udział w targach

Z przykrością zawiadamiamy, że jesteśmy zmuszeni zrezygnować z udziału w tegorocznych targach Wiatr i Woda w Warszawie.

W związku z koronawirusem, chcemy ograniczyć ryzyko zarażenia naszych pracowników oraz tych z Państwa, którzy planowali nas odwiedzić. Nasza decyzja jest uwarunkowana troską o zdrowie nas wszystkich.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów prosimy o kontakt info@sea-line.eu lub telefonicznie (+48) 94 35 316 79

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Odwołujemy udział w targach

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Dlaczego farba nie ma rozlewności?

Możliwe przyczyny

  • Niedokładne oczyszczenie powierzchni przed aplikacją farby,
  • Nieodpowiednie przygotowanie narzędzi malarskich (pędzla, wałka),
  • Wykonywanie prac w miejscu narażonym na stały kontakt z kurzem/pyłem.

Jak zapobiec?

  • Staranne przygotowanie powierzchni (szlifowanie, oczyszczenie, odtłuszczenie),
  • Dokładne przygotowanie narzędzi malarskich przed użyciem,
  • Zadbanie o odpowiednią czystość miejsca pracy.

Jak usunąć?

  • Przeszlifować, oczyścić i ponownie pomalować.

Czy mogę bezpośrednio u Państwa kupić produkty?

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Nasze produkty można znaleźć w wielu sklepach w Polsce oraz za granicą. Nasi dystrybutorzy prowadzą sklepy stacjonarne oraz internetowe. Pełną listę dystrybutorów oraz kontakty można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Czy mogę rozcieńczyć antyfouling?

Istnieje możliwość rozcieńczenia antyfoulingu, lecz nie zalecamy tego zabiegu z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby. W przypadku konieczności rozcieńczenia farby przeciwporostowej zaleca się maksymalne rozcieńczenie w wielkości 0-5% (objętościowo).

Wyjście
Przeiń na górę