Mocowanie głowic polerskich wykonanych z futra jagnięcego typu MM Ø80 do polerowania przetłoczeń lub detali wymagających precyzyjnego aplikatora.
| Rozmiar | Kolor | Mocowanie zalecane do głowic polerskich o średnicy | Kod |
|---|---|---|---|
| ∅ 50 mm | żółte | Ø80 | 300006616 |


Głowice z serii Long Life są wykonane w 100% z naturalnej wełny owczej premium. Charakteryzują

Głowice jednostronne z serii Long Life są wykonane w 100% z naturalnej wełny owczej premium.

Głowice polerskie wykonane w 100% z naturalnej wełny owczej. Doskonale nadaje się do usuwania zmatowień
Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Nasze produkty można znaleźć w wielu sklepach w Polsce oraz za granicą. Nasi dystrybutorzy prowadzą sklepy stacjonarne oraz internetowe. Pełną listę dystrybutorów oraz kontakty można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Istnieje możliwość rozcieńczenia antyfoulingu, lecz nie zalecamy tego zabiegu z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby. W przypadku konieczności rozcieńczenia farby przeciwporostowej zaleca się maksymalne rozcieńczenie w wielkości 0-5% (objętościowo).