Wyszukaj na stronie

Samopolerująca farba antyporostowa

NOWOŚĆ W OFERCIE! Samopolerująca farba antyporostowa.

Samopolerująca farba antyporostowa Sea-Line® jest polecana na wody słone i słodkie. Nadaje się do łodzi żaglowych i motorowych do prędkości do 40 węzłów. Można stosować kadłuby stalowe, drewniane i z laminatu. Nie należy używać do aluminium.

Samopolerująca farba antyporostowa to idealny antyfouling do wszystkich typów łodzi oraz akwenów o różnym stopniu zasolenia po którym planujemy pływać. Samopolerująca farba antyporostowa Sea-Line ® to odpowiednio dobrane środki biobójcze, gwarantujące idealnie działanie przy każdym poziomie zasolenia wody oraz temperaturze wody panującej w danym regionie.  Samopolerująca farba antyporostowa Sea-Line ® mogże być używane na wodach zasolonych ( morskich) jak również na wodach słodkich (śródlądowych). Przy wyborze farby antyporostowej należy jednak zwrócić uwagą na materiał z jakiego jest wykonana łódź, a także prędkość z jaką się porusza.

Samopolerująca farba antyporostowa Sea-Line ® skomponowana jest na bazie tlenku miedzi i żywic. Nie zawiera związków cyny.
Wydajność 8-9 m2 z litra dla powłoki 50μm. Opakowanie 0,75 oraz 2,5 litra.

Samopolerująca farba antyporostowa

Zobacz również

Nasz FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę bezpośrednio u Państwa kupić produkty?

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Nasze produkty można znaleźć w wielu sklepach w Polsce oraz za granicą. Nasi dystrybutorzy prowadzą sklepy stacjonarne oraz internetowe. Pełną listę dystrybutorów oraz kontakty można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Czy mogę pomalować dno łodzi farbą poliuretanową?

Tak, można pomalować dno łodzi farbą poliuretanową ze względu na jej wysoką wytrzymałość mechaniczną. Takie rozwiązanie zalecamy kiedy łódź nie jest wodowana przez dłuższy czas, nie jest narażona na porastanie.

Czy mogę używać uniwersalnego rozcieńczalnika?

Nie zalecamy używania uniwersalnych rozcieńczalników. Zastosowanie rozcieńczalnika o nieznanym składzie może grozić utratą przyczepności, brakiem odpowiedniej rozlewności farby oraz defektami lakierniczymi.

Wyjście
Przeiń na górę