Wyszukaj na stronie

PPJK през августов 2018 г

В първия уикенд на август (4 и 5 август) каним яхтсмените в Августув на квалификационните регати за Купата на Полша за кабинкови яхти – AUGUSTÓW CUP.

Регатите ще се проведат в класовете:

  • T-1
  • T-2
  • T-3
  • Omega Standard
  • Optimist Open

Спонсори на регатите:

  • BOATSHOP
  • SEA-LINE
  • S-YACHTS
  • INEES
PPJK през августов 2018 г

Също така проверете

Нашите ЧЗВ Отговори на често задавани въпроси

Защо боята не тече?

Възможни причини

  • Недостатъчно почистване на повърхността преди нанасянето на боя,
  • Неподходяща подготовка на бояджийските инструменти (четка, валяк),
  • Извършване на работа на място, което е изложено на постоянен контакт с праха.

Как да предотвратим?

  • Грижливо подготвяне на повърхността (шлайфане, почистване, обезмасляване),
  • Подреждане на бояджийските инструменти преди употреба,
  • Поддържане на подходяща чистота на работното място.

Как да премахнем?

  • Шлайфане, почистване и повторно боядисване.

Мога ли да добавя още втвърдител, за да ускоря реакцията?

Не трябва да се добавя повече уплътнител, защото след уплътняването на основата, останалият уплътнител ще реагира със следващите продукти, които ще бъдат нанесени. Това ще доведе до поява на дефекти. За двукомпонентни продукти трябва да се спазват пропорциите, посочени от производителя в техническите характеристики (TDS).

Трябва ли да се боядисва надраскана страна на лодка?

Ако драскотините не са дълбоки, можем да подновим надрасканата страна чрез полиране с полиращи пасти Sea-Line. В случай на по-малки повреди над водната линия, те могат да бъдат отстранени с гел-шпакловката DRY FAST. За дълбоки драскотини и сериозни повреди над и под водната линия препоръчваме използването на епоксидна шпакловка, последвана от нанасяне на грунд и след това боя за финално покритие.

Wyjście
Przeiń na górę