Języki:

Szpachlówki żelkotowe w nowych odcieniach

Strona główna » Aktualności » Szpachlówki żelkotowe w nowych odcieniach
Szpachlówki i podkłady szkutnicze
Szpachlówki żelkotowe w nowych odcieniach

Wielokrotnie otrzymywaliśmy zapytania o różne kolory szpachlówki żelkotowej. Poszukiwane były odcienie białego, kremowego, szarego oraz kolor granatowy. Spełniając oczekiwania klientów proponujemy w tym roku aż pięć nowych kolorów szpachlówki żelkotowej:

Nadal w sprzedaży pozostają dotychczasowe odcienie

Dla ułatwienia doboru koloru oznaczyliśmy białe szpachlówki skalą od numeru 01 do numeru 06. Numer 01 oznacza najjaśniejszy dostępny odcień bieli, a 06 jest najciemniejszym. W sklepach żeglarskich, które oferują nasze produkty zostaną udostępnione wzorniki, które pomogą w wyborze właściwego odcienia.

Czym szpachlówka żelkotowa DRY FAST różni się od konkurencyjnych?

Wszystkie szpachlówki żelkotowe Sea-Line  dostępne są w pojemności 250g.


Podziel się:

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Nasz faq
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę używać uniwersalnego rozcieńczalnika?

Nie zalecamy używania uniwersalnych rozcieńczalników. Zastosowanie rozcieńczalnika o nieznanym składzie może grozić utratą przyczepności, brakiem odpowiedniej rozlewności farby oraz defektami lakierniczymi.

Czy mogę rozcieńczyc antyfouling?

Istnieje możliwość rozcieńczenia antyfoulingu, lecz nie zalecamy tego zabiegu z uwagi na ryzyko zmniejszenia skuteczności farby. W przypadku konieczności rozcieńczenia farby przeciwporostowej zaleca się maksymalne rozcieńczenie w wielkości 0-5% (objętościowo).

Czy mogę pomalować poliuretanem łódź malowaną wcześniej farbą 1-komponentową?

Nie, poliuretan jest farbą 2-składnikową (baza + utwardzacz) i po aplikacji farby 2-składnikowej na 1-składnikową nie zostanie zachowana odpowiednia przyczepności farby do powierzchni, farba zacznie się marszczyć i powstaną defekty powierzchni.

Nasza oferta
Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów szkutniczych i farb
Exit
Przewiń na górę