Języki:

Color Renovation

Strona główna » Produkty » Kosmetyki » Color Renovation
Zabezpieczenie łodzi
Color Renovation

Color Renovation to nie zawierający silikonu preparat skutecznie przywracający oryginalny wygląd kolorów powierzchni:


Preparat głęboko penetruje powierzchnię, ponownie nasączając pigmenty, przywracając utracony kolor i połysk w wyniku działania warunków atmosferycznych (promieni UV i deszczu). Stosowanie Color Renovation odnawia wygląd matowych i kredujących farb. Color Renovation chroni stal przed korozją a na powierzchni laminatu lub lakierów tworzy warstwę ochronną, zastępując konieczność użycia wosków ochronnych. Łatwy w aplikacji.

UWAGA: przed zastosowaniem na powierzchniach białych należy wykonać test sprawdzający trwałość barwy.

INFORMACJE PODSTAWOWE COLOR RENOVATION :

OPAKOWANIE:

KONSYSTENCJA:

KOLOR:

  • bursztynowy (przezroczysty)

WYDAJNOŚĆ:

  • 16 ÷ 20 m²/l

SPOSÓB APLIKACJI:

Ręcznie:

  • pędzel
  • ściereczka z mikrofibry
  • szczotka

Proces aplikacji:

Przygotowanie powierzchni : Usunąć woski oraz środki nabłyszczające z powierzchni. Umyć dokładnie powierzchnię przy pomocy C2 Concentrate Cleaner Sea-Line®  Powierzchnia musi być sucha. Powierzchnia nie powinna mieć kontaktu z wodą, mgłą lub osadzającą się rosą przez minimum 12 godzin przed rozpoczęciem aplikacji COLOR RENOVATION Sea-Line®.  Zabezpieczyć białe powierzchnie przed przypadkowym kontaktem z preparatem COLOR RENOVATION Sea-Line®.

Proces aplikacji: Nałożyć na powierzchnię równą warstwę C5 COLOR RENOVATION Sea-Line® za pomocą ściereczki z mikrofibry, pędzla lub szczotki Aplikować tylko taką ilość preparatu, którą będzie można wypracować w czasie 20 minut. Pozostawić COLOR RENOVATION Sea-Line® na powierzchni przez około 20 minut w celu wchłonięcia przez podłoże. Usunąć nadmiar COLOR RENOVATION Sea-Line® z powierzchni. Pozostawić do wyschnięcia.

Prace wykończeniowe:  Po 24 godzinach w celu podniesienia połysku powierzchnię można dopolerować używając ściereczki z mikrofibry.  W celu usunięcia defektów i uszkodzeń mechanicznych, można odnowioną powierzchnię wypolerować używając systemów polerskich – pasty polerskiej S1 Sea-Line® lub Mleczka polerskiego S2 Sea-Line®.

Zalecane jest dodatkowe zabezpieczenie powierzchni stosując wosk ochronny S4 Protect Wax Sea-Line®

PRZED UŻYCIEM

COLOR RENOVATION BEFORE USE
PO UŻYCIU

COLOR RENOVATION atfer USE

Informacje techniczne:


Podziel się:

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe
 
Zobacz również
Inne produkty z tej kategorii

Nasz faq
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy mogę używać uniwersalnego rozcieńczalnika?

Nie zalecamy używania uniwersalnych rozcieńczalników. Zastosowanie rozcieńczalnika o nieznanym składzie może grozić utratą przyczepności, brakiem odpowiedniej rozlewności farby oraz defektami lakierniczymi.

Czy mogę pomalować poliuretanem łódź malowaną wcześniej farbą 1-komponentową?

Nie, poliuretan jest farbą 2-składnikową (baza + utwardzacz) i po aplikacji farby 2-składnikowej na 1-składnikową nie zostanie zachowana odpowiednia przyczepności farby do powierzchni, farba zacznie się marszczyć i powstaną defekty powierzchni.

Czy mogę bezpośrednio u Państwa kupić produkty?

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Nasze produkty można znaleźć w wielu sklepach w Polsce oraz za granicą. Nasi dystrybutorzy prowadzą sklepy stacjonarne oraz internetowe. Pełną listę dystrybutorów oraz kontakty można znaleźć na naszej stronie internetowej kliknij tutaj.

Nasza oferta
Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów szkutniczych i farb
Exit
Przewiń na górę